ŽUPNE OBAVIJESTI

1. 11. NEDJELJA KROZ GODINU      18. lipnja 2017.

Utorak, 20.06. poslije podne u 15,00 sati ovogodišnji mladomisnici u Karmelu imaju svetu misu. Zato u Karmelu neće biti jutarnje mise.

Petak, 23.lipnja: Presveto Srce Isusovo – blagdan slavimo uz večernju svetu misu.

Svete misa kod kapelice Srca Isusova u Šćapovcu je u 19,00 sati.

Subota, 24. lipnja:  ROĐENJE SV. IVANA KRSTITELJA i DAN OPĆINE KLOŠTAR IVANIĆ. Zbog radova i skele na pročelju crkve sv.Ivana i radova oko samostana ove godine će misa biti u župnoj crkvi u 11,00 sati.

Subota, 1.srpnja: Hodočašće Majci milosti na TRSAT

Polazak će biti u 6,00 sati ovdje od naše crkve, a ove godine je hodočasnička misa na Trsatu u 11,00 koju predvodi kard.Josip Bozanić.

Po završetku hodočasničkog programa na Trsatu ide se u Crikvenicu gdje će biti prigoda za odmor i kupanje.

Našim ministrantima ovo je hodočašće nagrada za njihovo ministriranje.

Važno!!!

Ovih dana kreću završni radovi na obnovi grobljanske kapele sv.Roka. Nakon rezanja zidova i sanacije vlage slijedi žbukanje te završni fasaderski i soboslikarski radovi. Hvala obiteljima koje svojim darom doprinose za potrebe naše crkve i samostana. Pozivamo i ostale.

Katolički tisak: Glas Koncila, MAK za djecu, Brat Franjo, Listić “Kloštar”..