ŽUPNE OBAVIJESTI

25. NEDJELJA KROZ GODINU                       24.rujan 2017.

Jučer je bio prvi susret roditelja i vjeroučenika 2.i 3. razreda koji se pripremaju za Prvu Pričest.

Danas nakon Obiteljske mise je susret roditelja i vjeroučenika 7. i 8. razreda koji započinju pripravu za Svetu Potvrdu – ovdje u crkvi.

Slijedeće subote: susret roditelja i vjeroučenika 1.razreda u 9,00 sati i susret roditelja i vjeroučenika 4. razreda u 10,00 sati.

Slijedeće nedjelje uz Obiteljsku misu u 8,30 biti će susret roditelja i vjeroučenika 5. i 6. razreda sati ovdje u crkvi.

Slijedeće nedjelje u 11,00 sati biti će svečano misno slavlje koje će predvoditi naš biskup mons.Vlado Košić. Obilježavamo 60. obljetnicu dolaska sestara franjevki i kuće novicijata u Kloštar Ivaniću. Pod svečanom misom slavimo i prve privremene zavjete triju sestara i 60.obljetnicu redovništa dviju sestara. Svi ste pozvani na ovo svečano misno slavlje!

Ujedno slijedeće nedjelje u Karmelu slavimo blagdan sv. Terezije od Djeteta Isusa. Svečano misno slavlje u samostanskoj kapeli je u 11sati predvodit će p.Niko Bilić, isusovac iz Zagreba. Po završetku misnog slavlja biti će i blagoslov ruža. Svi ste pozvani!

Caginec: Slijedeće nedjelje u 9,30 sati proslavit ćemo sv.Mihaela, arkanđela, šatitinika kapele.

ŽUPNI VJERONAUČNI SUSRETI:

• PRVOPRIČESNICI: subotom – 3.A. i 3.C u 9,00 sati

– 3.B u 9.45 sati

• POTVRĐENICI: 8.A: petak u 14,00 sati

8.B: petak u 14,45 sati

8.C: petak u 15,30 sati

• Vjeroučenici 2. razreda: prva i treća subota u mjesecu u 11,00 sati.

Vjeroučenici 7. razreda: prvi i treći utorak u mjesecu u 14,00 i 14,45

Graberje: u Cagincu – 2.razred – svaki drugi petak u 15,00

– 3.razred – svaki drugi petak u 15,45 (blok sat)

– 7.razred – svaki drugi petak u 15,00 sati

– 8.razred – svaki drugi petak u 15,45 (blok sat)

• Mali zbor ima pjevanje subotom u 9,30 sati.
  • Mali liturgičari imaju susret subotom u 11,00 sati.                                             Ministranti imaju susret subotom u 11,30 sati.

Tisak: Glas Koncila, Listić Kloštar…