ŽUPNE OBAVIJESTI

27.NEDJELJA KROZ GODINU                                     listopada 2017.

Danas (2.nedjelja u mjesecu) uz Obiteljsku misu u 8,30 je župna kateheza                     za vjeroučenike 4. razreda. Vjeroučenici neka pođu u dvoranu!

Subotu, 14.10: Biskupijski dan obitelji u Sisačkoj katedrali. Na ovaj susret pozivamo naše obitelji “5 plus” i obitelji s više djece.

Početak susreta je u 10,00 sati u Sisačkoj katedrali. Polazak je u 9,00 sati ovdje iz našeg dvorišta.

Slijedeća nedjelja je ZAHVALNA NEDJELJA. Svečana misa zahvalnica je u 11,00 sati. Pozivamo KUD-Kloštar i KUD-Obreška da sudjeluju u narodnim nošnjama. Zahvalimo Bogu za plodove naše zemlje.

Ovo je dan našeg župnog zajedništva. Na filijalama neće biti svetih misa!

Slijedeće nedjelje: sv. Terezija Avilska, djevica i crkvena naučiteljica.                         U Karmelu će biti misa u11,00 sati ( u jutro neće biti mise).

TJEDNI SUSRETI I POBOŽNOSTI :

Listopadske pobožnosti – molitva krunice prije večernje mise u 18,20

• Utorak – pobožnost sv.Antunu
  • Četvrtak – nakon večernje mise: Euharistijsko klanjanje
  • Petak – nakon večernje mise: Biblijsko-liturgijska zajednica

Molimo sve čitače-liturgičare da dođu na ovaj susret!

ŽUPSKI VJERONAUČNI SUSRETI su po redovitom rasporedu koji je objavljen u župnom Listiću (na stoliću za tisak).

Pozivamo sve vjeroučenike da se uključe u Dječji zbor, Male liturgičare ili ministrante kako bi bili što aktivniji članovi naše župne zajednice!

Susreti subotom:

• Mali zbor je subotom u 9,30 sati.
  • Mali liturgičari su subotom u 11,00 sati.
  • Ministranti imaju susret u 11,30 sati.

Tisak: G.Koncila, novi MAK za vjeroučenike, Brat Franjo,Glasnik SiM