ŽUPNE OBAVIJESTI

28.NEDJELJA KROZ GODINU – ZAHVALNA  15.listopada 2017.

Nakon Obiteljske mise je župni vjeronauk za 5.razred (3.ned.u mjesecu).

Danas u našoj Župi slavimo ZAHVALNU NEDJELJU. Svečana misa zahvalnica je u 11,00 sati. Zahvalimo Bogu za njegovu dobrotu i za plodove naše zemlje. Na filijalama danas nema svetih misa!

Slijedeće nedjelje slavimo MISIJSKU NEDJELJU i skupljamo darove vjernika za potrebe misionara u njihovom misijskom poslanju.

U subotu, 28. listopada biti će BISKUPIJSKO HODOČAŠĆE u Kloštar, u naše svetište Majke Milosrđa.

Program slavlja: 10,00 – okupljanje hodočasnika

10,30 – molitva krunice i ispovijedanje u svetištu

11,00 – svečana koncelebrirana sveta misa koju predvodi

naš biskup mons. Vlado Košić

14,00 – Euharistijsko klanjanje i oproštaj hodočasnika

TJEDNI SUSRETI I POBOŽNOSTI :

Listopadske pobožnosti – molitva krunice prije večernje mise

• Utorak: pobožnost sv.Antunu
  • Četvrtak nakon večernje mise: Euharistijsko klanjanje
  • Petkom nakon večernje mise: Biblijsko-liturgijska zajednica

ŽUPSKI VJERONAUČNI SUSRETI su po redovitom rasporedu koji je objavljen u župnom Listiću (na stoliću za tisak).

Pozivamo sve vjeroučenike da se uključe u Dječji zbor, Male liturgičare ili ministrante kako bi bili što aktivniji članovi naše župne zajednice!

Važno!

U našoj Župi želimo osnovati “OBITELJSKU ZAJEDNICU” u koju pozivamo sve obitelji, osobito mlađe obitelji sa više djece koje nastoje svoju vjeru živjeti, svoju djecu kršćanski odgajati, prakticirati nedjeljnu misu i dnevnu molitvu i biti primjer drugim obiteljima.

Oni koji to žele primit će prigodno pismo i pristupnicu koju će kod kuće popuniti i slijedeće nedjelje staviti ovdje pred oltar u košaricu!

Tisak: G.Koncila, novi MAK za vjeroučenike, Radosna vijest