ŽUPNE OBAVIJESTI

31. NEDJELJA KROZ GODINU –                                                    5.studeni 2017.

Danas je prva nedjelja u mjesecu kada se sjećamo naših odgojnih ustanova. Svoj dar za sjemenište možete staviti u škrabicu ispod kora. Hvala vam na vašoj dobroti.

Subota, 11. studeni: sv. Martin, biskup

Sveta misa u Bešlincu je u 11,oo sati.

TJEDNI SUSRETI I POBOŽNOSTI :

• Utorak u 18,00: Pobožnost sv.Antunu
  • Četvrtak nakon večernje mise: Euharistijsko klanjanje
  • Četvrtak u 19,00: Pjevanje za Župni zbor
  • Petak nakon večernje mise: Biblijsko-liturgijska zajednica

Župni vjeronaučni susreti su po redovitom rasporedu!

Danas nakon Obiteljske mise je susret za vjeroučenike 1.razreda, a

slijedeće nedjelje za vjeroučenike 4.razreda.

Susreti subotom:

9,30:   Dječji zbor

10,00: Mali liturgičari

11,00: Ministranti

Važno!

U našoj Župi želimo osnovati “OBITELJSKU ZAJEDNICU” u koju pozivamo sve kršćanske obitelji, osobito mlađe obitelji sa više djece, koje nastoje po svojoj vjeri živjeti, svoju djecu kršćanski odgajati, prakticirati nedjeljnu misu i dnevnu molitvu te biti dobar primjer drugim obiteljima.

Obitelji koji se žele uključiti u veliku “Obiteljsku zajednicu Majke Milosrđa” mogu nakon mise u sakristiji dobiti prigodno pismo te se upoznati sa ovom nakanom i uzeti pristupnicu koju će kod kuće popuniti i staviti ovdje pred oltar u košaricu (“Obiteljska zajednica Majke Milosrđa”).

Danas, 5.11. uz Obiteljsku misu u 8,30 je i prvi susret Obiteljske zajednice Majke Milosrđa!

Očekujemo i druge obitelji da se odazovu i budu dio ove velike Obiteljske zajednice Majke Milosrđa!

*VAŽNO!!!

Predstavljanje knjige Juraja Batelje: “Komunistički progon i mučeništvo bl. Alojzija Stepinca” – Pučko otvoreno učilište u Ivanić Gradu: srijeda, 8.studenog 2017. u 19,00 sati. Svi ste pozvani!!!

Tisak: G.Koncila, Listić KLOŠTAR …