ŽUPNE OBAVIJESTI

PRVA NEDJELJA DOŠAŠĆA                                        3.prosinca 2017.

Prva nedjelja u mjesecu – svojim molitvama i darovima mislimo na naše odgojne ustanove. Hvala Vam na Vašoj dobroti.

Danas je prva nedjelja došašća ili adventa. Ovo je vrijeme naše kršćanske priprave za Božić. Uz misu je blagoslov adventskih vjenčića.

Danas uz Obiteljsku misu je adventski susret roditelja i vjeroučenika 3. razreda u dvorani, i vjeronaučni susret za vjeroučenike 1.razreda.

Danas je 2.Susret Obiteljske zajednice Majke Milosrđa ovdje u crkvi.

Danas popodne je mjesečna skupština OFS-a.

Danas nakon večernje mise: Sjednica ŽPV-a i ŽEV-a. Molimo sve vijećnike da aktivno sudjeluju na sjednici.

Suta započinju mise zornice koje će biti radnim danom u 6,00 sati, a crkva se otvara u 5,30 sati.

I ove godine priređujemo “Nikolinje” za najmađe. Roditelje molimo da svoju djecu prijave u Župnom uredu (1.-10. godina) još danas nakon mise.

“Nikolinje” će biti u utorak, 05.12. poslije podne u 16,00 sati.

Petak, 8.12.: blagdan Bezgrešnog začeća BDM –

Zornica je u 6,00 sati, Franjevke u 7,00 sati, u Karmelu u 7,30 a večernja misa u 18,00 sati. U 11,00 sati su svete mise u D.Obreškoj i Sobočanima.

Ovaj tjedan započinjemo s pohodom bolesnih i starijih osoba:

Utorak (5.12) prije podne: Marča, D. i G. Obreška

Srijeda (6.12.) prije podne: Predavec, Čemernica i Ščapovec

Četvrtak (7.12.) prije podne: Krišci i Vinarska

Slijedeće nedjelje uz Obiteljsku misu u 8,30 biti će adventski susret roditelja i vjeroučenika 7. i 8. razreda. Susret je obvezatan!

Također je i mjesečni vjeronaučni susret za vjeroučenike 4.razreda.

Hvala Obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za potrebe naše crkve i samostana – rekonstrukcija grijanja… Pozivamo i ostale obitelji!

Kalendare za iduću godinu možete nabaviti nakon mise i preko tjedna u Župnom uredu. Svete mise za prvih šest mjeseci iduće godine mogu se upisati u Župnom uredu u uredovno vrijeme.

Tisak: G.Koncila, MAK za vjeroučenike, listić KLOŠTAR,..