ŽUPNE OBAVIJESTI

TREĆA VAZMENA NEDJELJA

30.travnja  2017.

Danas nakon Obiteljske mise biti će susret roditelja i ovogodišnjih prvopričesnika u župnoj dvorani i dogovor za slavlje Prve Pričesti.

Molimo roditelje i djecu da po završetku mise pođu u župnu dvoranu!

Danas je u Vukovaru SHKM (Susret hrv.kat.mladeži) na kojem sudjeluju i mladi iz naše Župe i cijele Hrvatske te mladi iz inozemstva.

Slijedeće nedjelje nakon Obiteljske mise – susret roditelja i potvrđenika.

Molimo sve roditelje da sudjeluju, jer je riječ o slavlju Svete Potvrde!

TJEDNI SUSRETI – po redovitom rasporedu!

Slijedeće subote, 6.svibnja:Treći biskupijski susret ministranata u Gori. Ministranti se okupljaju u jutro od 7,30 a autobus polazi u 8,00 sati ovdje od crkve. Povratak je u popodnevnim satima (oko 18,00 sati).

U subotu, 6. svibnja u 17,00 sati: Misa na čast sv.Florijanu u D.Obreškoj.

HODOČAŠĆE U BLEIBURG: subota, 13.05.2017.

Polazak je u 4,30 sati ovdje od crkve, a prijevoz je besplatan.

Treba ponijeti osobnu iskaznicu. Prijaviti se možete u Župnom uredu!

Važno!

Ove godine želimo završiti obnovu kapele sv.Roka gdje su rezani zidovi i stavljena izolacija te je dugoročno riješeno pitanje vlage (oko 40.000 kn). Želja nam je da do blagdana sv.Roka bude kapelica detaljno obnovljena.

Zato vas pozivamo i molimo da svojim obiteljskim darom, u svojim mogućnostima, sudjelujete u ovim važnim radovima. Hvala vam!

Katolički tisak:

Glas Koncila, KLOŠTAR – uskrsni broj, Brat Franjo,…

Listić – ponesite starijima i bolesnim osobama!